Vážení zákazníci, od 12.11. do 29.11. jsme mimo ČR. Kontaktovat nás můžete pouze emailem. Nedochází k odesílání zboží. Zásilky budeme postupně odesílat od 29.11.2020. Děkujeme.

Zpět

Vylaďte si interiér ve francouzském stylu

Počet shlédnutí: 1421

Vždy, když mám na mysli francoutský interiér, první co si vybavím je Jean-Paul Belmondo, film Veselé Velikonoce a úžasný modrý interiér...

Vylaďte si interiér ve francouzském stylu

     Francouzi celý svět tak nějak jednoduše fascinují svým stylem... a to jak oblékání, tak především interiéru. 

Nonšalantní je to pravé slovo, pokud jde o francouzský styl, který můžeme charakterizovat jako ležérní a nenucený, založený především na jemných, neutrálních barvách.

Francouzský Designer Robert Couturier říká: "Jednoduchá paleta barev je nejlepší, protože se s ní lépe žije. Je jednoduchá, nekomplikavaná a život je pak snazší."

Styl kombinuje moderní prvky s původními retro či starožitnými kusy nábytku. Interiérový designer Robert Couturier radí: "Komodu ve stylu Ludvíka XVI skvěle doplní lampa ze 60.let." Není náhoda, že se takovýto styl pak stává nadčasovým. (Narozdíl od sterilních moderních interiérů)

 

Francouzský styl interiér nábytek

 

Nebojte se kombinací

Často u nás zákazníci poptávají na chlup stejné vybavení. Židle aby měla stejné zdobení jako stůl, příborník a nejlépe i lžička na stole. Výsledek není hezký a je přinejmenším kýčovitý a nudný. 

Podobné zažíváme u koupelnového vybavení (waterfall-products.cz). Identická barva baterie a doplňků není problém. Pro výrobce ale nemusí být reálné vytvořit stejný povrch na různých materiálech. Zrcadla, topení, madla, kliky apod. je vhodné ladit tzv. tón v tónu. Výsledek je pak ohromující.

 

 

Produkty: www.waterfall-furniture.cz 

Najdete nás na facebooku a instagramu

 

Home office - Retro pracovna

Pracovny v retro a francouzském stylu. Stolky, židle, inspirace...

 

INFORMACE

Co je to Gold Leaf nábytek?

Přečtěte si více o zlatém, Gold Leaf nábytku a plátkování.

Zlatý nábytek

 

INSPIRACE

INSPIRACE

Jídelna ve francouzském venkovském stylu

Inspirace pro country francouzskou jídelnu. Jak vytvořit jídelnu v elegantním francouzském Vintage stylu...

NAŠE RETRO KOUPELNY

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info